strefa wypoczynku na promie towarowym

Promy towarowe i promy pasażerskie

Czy lepiej podróżować promem towarowym czy pasażerskim?

Istnieją dwa rodzaje dostępnych promów – prom pasażerski, czyli inaczej "Ro-Pax" oraz prom typowo towarowy. Decyzja, czy wybrać prom pasażerski czy też towarowy zależy od wielkości pojazdu, którym podróżujesz.yellow van on road moving freight for ferry

Dla busów i mniejszych pojazdów dostawczych, dla tych podróżujących z więcej niż jednym kierowcą lub na niektórych trasach, zakup biletu towarowego (cargo) na prom pasażerski jest zwykle najtańszym i najlepszym rozwiązaniem. Dostępne usługi na pokładzie są na ogół o podwyższonym standardzie, gdzie korzystać można ze sklepów, barów i restauracji. Wiele promów pasażerskich dysponuje również dedykowanymi strefami wypoczynku dla kierowców zawodowych, gdzie można zrelaksować się z dala od innych pasażerów. Operator promowy zapewni kierowcom kabinę i posiłek na pokładzie. Po prostu podczas dokonywania rezerwacji porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta lub sprawdź "Co jest wliczone w cene?"

Jednak jeżeli chodzi o przewóz tirów, promy specjalnie zaprojektowane dla dużych pojazdów komercyjnych często oferują najlepszą jakość w stosunku do ceny.

Ponieważ promy towarowe są oparte na ruchu typowo ładunkowym, oferują usługi „bez zbędnych dodatków”. Połączenia promowe cargo często różnią się od tych przygotowanych dla turystów i najczęściej wyruszają z i dopływają do portów usytuowanych blisko węzłów przemysłowych, co oznacza mniej czasu poświęconego na jazdę i mniej pokonanych kilometrów. Najlepszym rozwiązaniem może być nawet taka trasa, o której nigdy nie słyszałeś!

Promy towarowe zazwyczaj mogą zabrać na pokład tylko 12 kierowców - lub pasażerów, gwarantując im dobry sen, dobry posiłek i możliwość rozmowy z podobnie myślącymi kolegami. Brak aut i pasażerów umożliwia o wiele bardziej relaksującą przeprawę!

Promy towarowe są także idealne dla naczep. Usługa opiera się na wysyłce ładunku w sposób bezpieczny, pewny i optymalny. Naczepy mogą być dostarczone i odebrane z portu wtedy, kiedy Ci to odpowiada, co oznacza że Twoi kierowcy mogą pracować bardziej efektywnie.

Wymagania każdej osoby różnią się, dlatego zamiast promów towarowych mających wiele zalet promy typu ro-pax mogą okazać się dla Ciebie korzystniejsze, ponieważ często działają na najszybszych i najkrótszych trasach, więc dotyczą transportów, które po prostu nie mogą czekać, pomożemy Ci znaleźć trasę, która będzie dla Ciebie najlepsza.

05 Wrzesień 2014

Szukaj i rezerwuj

wt., 27 lut 2024
śr., 28 lut 2024
Potrzebna pomoc