Promy dla sportów motorowych

Promy dla sportów motorowych

Witamy w Centrum Wiedzy Freightlink, w specjalnej sekcji dla tych, których firma przewozi pojazdy wyścigowe lub części do pojazdów. Wiemy, że czas ma dla Ciebie bardzo duże znaczenie i jest podstawą Twojego biznesu. Pojazdy muszą być dostarczane w konkretny sposób, a ładunek jest bardzo cenny. Specjalizujemy się w transporcie promowym cargo – dlatego możesz nam zaufać.

Rozumiemy, że transport zajmuje istotną część Twojego czasu, ale najważniejszy jest wyścig i wygrana. Nie chcemy, abyś tracił czas zastanawiając się nad tym, jak rezerwować promy. Dlatego zebraliśmy wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Dlaczego tak wiele firm związanych ze sportami motorowymi rezerwuje promy z Freightlink?

Freightlink spędził ostatnie 10 lat umacniając swoją pozycję jako ekspert w rezerwacji promów towarowych w całej Europie. Nasza reputacja w była budowana latami na uznaniu tego, co robisz i pomaganiu Ci w szybkim transporcie pojazdów.

Czy chodzi o przewóz quadów do Norwegii, czy też motorów wyścigowych do Szkocji – jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. Zrobimy wszystko, abyś stanął do wyścigu na czas. Wspieramy Ciebie, Twoją firmę i Twoich klientów, oferując fachowe doradztwo oraz usługi wysokiej jakości budowane w oparciu o nasze doświadczenia i rozumienie tego, co robisz.

Nasz zespół obsługi klienta pomaga w każdym rodzaju przepraw promowych, do różnych miejsc w Europie. Wielokrotnie pracowaliśmy z firmami transportującymi pojazdy wyścigowe – zarówno tymi dużymi, jak i mniejszymi, dlatego znamy Twoje potrzeby. Możemy ci pomóc przy transporcie pilnym oraz tym planowanym wiele miesięcy wcześniej, regularnym i jednorazowym.

26 Czerwiec 2014

Szukaj i rezerwuj

sob., 1 paź 2022
ndz., 2 paź 2022
Potrzebna pomoc