Promy dla sportów jeździeckich

Zapraszamy do Centrum Wiedzy Freightlink, szczególnie do specjalnej sekcji dla tych z was, którzy pracują w transporcie koni i kucyków. Wiemy, że transport konny ma dla Ciebie istotne znaczenie. Szukasz transportu dla konia za granicę albo po prostu jedziesz na wakacje, szkolenia lub treningi? Wszystko trzeba zaplanować z wyprzedzeniem. Zarówno transportując własnego konia, jak i przewożąc konie dla klientów – wiemy, że szybkość i opieka są dla Ciebie istotne, a Twój ładunek cenny.

Jednak tutaj, w Freightlink, rozumiemy także, że transport zajmuje istotną część Twojego czasu, ale nie jest Twoim głównym zajęciem. Dlatego zebraliśmy wszystkie potrzebne informacje o transporcie w jeździectwie w jednym miejscu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Dlaczego tak wiele firm jeździeckich rezerwuje promy z Freightlink?

Freightlink spędził ostatnie 10 lat umacniając swoją pozycję jako ekspert w rezerwacji promów towarowych w całej Europie. Nasza reputacja w branży konnej została zbudowana na uznaniu tego, co robisz i pomaganiu Ci w szybkim i bezpiecznym transporcie koni. Zdajemy sobie sprawę, że Twoje rezerwacje promowe są małą, ale istotną częścią tego, gdzie chcesz być i kiedy chcesz tam być. Wspieramy Ciebie, Twoją firmę i Twoich klientów, oferując fachowe doradztwo oraz usługi wysokiej jakości budowane w oparciu o nasze doświadczenia i rozumienie tego, co robisz.

Nasz zespół obsługi klienta pomaga w każdym typie przepraw promowych firm zaangażowanych w transport koni do różnych miejsc w Europie. Pracowaliśmy z osobami przewożącymi własne konie za granicę oraz z dużymi firmami transportującymi konie biorące udział w międzynarodowych zawodach jeździeckich. Wiemy, że będziesz się martwić, dlatego zadbamy o wszystkie szczegóły. Możemy ci pomóc zarówno przy transporcie pilnym i planowanym wiele miesięcy wcześniej, jak i przy regularnym i jednorazowym.

27 Czerwiec 2014

Szukaj i rezerwuj

sob., 20 sty 2018
ndz., 21 sty 2018
Potrzebna pomoc