Promy dla Przewoźników

Witamy w specjalnym dziale Centrum Wiedzy Freightlink, poświęconym Przewoźnikom. Wiemy, że ci z Państwa, którzy transport samochodowy mają we krwi, wiedzą już praktycznie wszystko o tej dziedzinie. Jednak w tym miejscu zebraliśmy wskazówki, które przydadzą się w chwilach niepewności, kiedy pojawią się nowe kwestie lub kiedy po prostu nie ma czasu na sprawdzenie szczegółów.

Wiemy, że osoby zarządzające transportem to ludzie bardzo zajęci, jednak zdajemy sobie również sprawę z tego, że mogą Państwo nie mieć doświadczenia w przeprawach promowych, dlatego Freightlink służy pomocą w tym zakresie. Nasze Centrum Wiedzy, wraz z naszym kompleksowym systemem rezerwacji online, dostarczy Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat promów i przepraw za granicę, w sposób dopasowany do Państwa intensywnego trybu życia.

Dlaczego tak wielu przewoźników i firm przewozowych rezerwuje promy za pośrednictwem Freightlink?

Firma Freightlink, po rozpoczęciu działalności w 2003 roku, wypracowała sobie reputację eksperta w dziedzinie rezerwacji promów towarowych w całej Europie. We Freightlink rozumiemy, że przeprawa promem jest nie tylko warunkiem zrealizowania dostawy, lecz również etapem, który musi zostać uwzględniony w Państwa zobowiązaniach prawnych. Dokonywanie tysięcy rezerwacji promowych rocznie oznacza, że możemy pomóc Państwa firmie, oferując rozsądne i uczciwe porady. Od dużych polskich firm przewozowych, które regularnie pokonują trasy prowadzące przez całą Europę do Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Hiszpanii i dalej, po przewoźników, którzy muszą zrealizować dostawy wyłącznie jednorazowo do Szwecji, Norwegii czy Finlandii. Eksperckie porady Freightlink są pomocne wielu firmom transportowym – od przedsiębiorstw posiadających jedną ciężarówkę, po firmy dysponujące pokaźną flotą samochodów ciężarowych i przyczep. Przewoźnicy, doświadczeni w różnym stopniu pod względem podróży promem, pozostają w codziennym kontakcie z naszym zespołem obsługi klienta, którego pracownicy są w stanie pomóc, jeżeli transport lub rejs promem to dla Państwa nowość, lub jeżeli zwyczajnie muszą Państwo dotrzeć do nowego miejsca.

Które trasy promowe są najlepsze dla przewoźników?

We Freightlink rozumiemy, że spełnienie wymogów prawnych jest dla Państwa równie ważne, jak zapewnienie Państwa klientom najwyższej jakości usług. Możemy Państwu w tym pomóc poprzez udzielanie prawdziwego wsparcia biznesowego i profesjonalnych porad. Możemy polecić przeprawy promowe, które pozwalają kierowcom na zasłużony odpoczynek i posiłki na pokładzie, bez potrzeby przerywania ich kursów. Możemy nawet polecić trasy, na których mogą Państwo nadać swoje naczepy bez kierowcy, dzięki czemu mogą mu Państwo wyznaczyć inne zadanie. Wiemy również, że utrzymywanie niskich kosztów jest ważne dla wszystkich firm transportowych. Dlatego możemy pomóc Państwu znaleźć przeprawy, które zminimalizują koszty paliwa i pozwolą osiągać większą wydajność. Współpracując z Państwem, nasz zespół może pomóc w wyborze i dokonaniu rezerwacji promowych właściwych dla Państwa i Państwa środka transportu.

27/06/2014

Szukaj i rezerwuj

sob., 1 paź 2022
ndz., 2 paź 2022
Potrzebna pomoc