promy dla maszyn i urządzeń

Promy dla maszyn i urządzeń technicznych

Witamy w Centrum Wiedzy Freightlink, w specjalnej sekcji dla tych, którzy zajmują się przewożeniem, wypożyczaniem i sprzedażą urządzeń oraz maszyn. Wiemy, że zajmujesz się bardzo konkretnym typem transportu. Maszyny muszą być dostarczane w konkretny sposób i jesteś w tym ekspertem. My z kolei jesteśmy ekspertami w transporcie na promach cargo – dlatego możesz nam zaufać.

We Freightlink rozumiemy, że transport zajmuje istotną część Twojego czasu i wymaga planowania z dużym wyprzedzeniem. Masz duże doświadczenie w transporcie, ale nadal mogą pojawić się pewne wątpliwości związane z promami cargo. Dlatego zebraliśmy wszystkie potrzebne informacje o transporcie maszyn w jednym wygodnym miejscu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

urządzenia techniczne, promy,wózki widłowe

Dlaczego tak wiele firm związanych z maszynerią rezerwuje promy z Freightlink?

Freightlink spędził ostatnie 10 lat umacniając swoją pozycję jako ekspert w rezerwacji promów towarowych w całej Europie. Nasza reputacja w Twojej branży była budowana latami na uznaniu tego, co robisz i pomaganiu Ci w szybkim i terminowym transporcie. Czy chodzi o przewóz traktora z Finlandii, czy też maszyn produkcyjnych do Irlandii – jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. Wspieramy Ciebie, Twoją firmę i Twoich klientów, oferując fachowe doradztwo oraz usługi wysokiej jakości, budowane w oparciu o nasze doświadczenia i rozumienie Twoich potrzeb.

Nasz zespół obsługi klienta pomaga w każdym typie przepraw promowych, do różnych miejsc w Europie. Pracowaliśmy wielokrotnie z firmami transportującymi maszyny – zarówno tymi dużymi, jak i mniejszymi, dlatego rozumiemy specyfikę Twoich potrzeb. Wiemy, że chodzi o Twoją reputację. Możemy ci pomóc zarówno przy transporcie pilnym i tym planowanym wiele miesięcy wcześniej, regularnym i jednorazowym.

26 Czerwiec 2014

Szukaj i rezerwuj

pon., 26 wrz 2022
wt., 27 wrz 2022
Potrzebna pomoc