Promy dla firm niezajmujących się transportem

Witamy w Centrum Wiedzy Freightlink stworzonym dla tych, dla których transport nie jest jedyną rzeczą, którą się zajmują. Zdajemy sobie sprawę, że prędzej czy później będziecie musieli przeprawić się przez morza lub kanały. My wiemy jak to zrobić.

Jako Freightlink pomagamy każdej firmie spedycyjnej i nie tylko, w każdym aspekcie związanym z przeprawami promowymi. Nasze Centrum Wiedzy i system do rezerwowania biletów promowych on-line są specjalnie zaprojektowane, by udzielić każdej potrzebnej informacji.

Nie jestem kurierem ani przewoźnikiem – jak Freightlink może mi pomóc?

Firma Freightlink rozpoczęła działalność w 2003 roku i przez ostatnie 10 lat zdobyła reputację jako ekspert w rezerwowaniu przepraw promowych. Najczęściej przeprawy promowe przeznaczone są dla firm transportowych - od kurierskich do spedycyjnych. Jednak Freightlink specjalizuje się również we współpracy z firmami, dla których transport nie jest podstawą funkcjonowania. Jeśli dostarczasz sprzęt motocyklowy na grand prix lub chcesz przetransportować konie na gonitwę czy też sprzęt muzyczny na koncert do Szwecji – Freightlink zajmie się znalezieniem najlepszej trasy! Nasz zespół ma bogate doświadczenie we współpracy z szeroką gamą klientów o różnym stopniu znajomości rynku przewozowego.

Które trasy przepraw promowych najlepiej odpowiadają moim potrzebom?

To w dużej części zależy od punktu docelowego i czasu potrzebnego na dotarcie na miejsce. Właśnie w tej sytuacji Freightlink zapewni Ci doradztwo najwyższej jakości. Zawsze znajdziemy najbardziej optymalna trasę, żeby zapewnić sukces Twojemu przedsięwzięciu - po to tu jesteśmy.

27 Czerwiec 2014

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 wrz 2022
czw., 29 wrz 2022
Potrzebna pomoc