Van dostawczy

Promy dla firm kurierskich

Witamy w Centrum Wiedzy Promów Cargo.

Nasze Centrum Wiedzy jest dedykowane specjalnie Wam – kurierom. Uważamy, że kurierzy są ważną częścią przemysłu transportowego dostarczając przesyłki o każdej porze dnia i nocy, przez cały rok. Przyjemność z bycia kurierem wynika też z faktu ciągłego podróżowania i podziwiania pięknych krajobrazów i widoków.

Doskonale wiemy, że wielu z was ma masę pytań o różne aspekty pracy kurierskiej oraz o korzystanie z promów. Właśnie dlatego zebraliśmy wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu.

Kurierzy i promy tworzą naturalne połączenie, ale wiemy, że chodzi też o to żeby, wiedzieć „gdzie”, „jak” i „kiedy” tak szybko jak to tylko możliwe.

Dlaczego tak wielu kurierów, małych przewoźników i firm z ekspresowym dostarczaniem przesyłek wybiera naszą firmę do rezerwacji promów?

Przez ostatnie 10 lat staliśmy się ekspertem w temacie rezerwacji przepraw promowych cargo w Europie. Nasz zespół doskonale wie, że rezerwacja przeprawy promowej to nie tylko usługa dla pojedynczego kuriera. To część szerszej operacji logistycznej, związanej z dostarczeniem Twojego towaru i otrzymaniem najlepszej możliwej obsługi z naszej strony. Wspieramy Twoją firmę przez zapewnienie profesjonalnych porad w oparciu o nasze bogate doświadczenie. Zadbamy o każdy typ firmy kurierskiej: o te kursujące po długich międzynarodowych trasach oraz o firmy ekspresowe, dostarczające przesyłki tego samego dnia. Nasze doradztwo pomoże zarówno małym firmom przewozowym jak i wielkim korporacjom transportowym. Nasi pracownicy z działu obsługi klienta odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zapewnią fachową obługę.

Które przeprawy promowe są najlepsze dla kurierów?

To w znacznej mierze zależy od punktu docelowego! Tutaj Freighlink może doradzić najtrafniej. Większość kurierów preferuje najszybszą możliwą trasę. Nasi pracownicy znajdą i wskażą najkorzystniejszą opcję. Nawet jeśli chodzi o tak prostą przeprawę jak z Anglii do Francji, doradzimy jak zminimalizować koszty i zwiększyć efektywność. Odpowiemy na ważne pytania, takie jak:

  • Jakie wybrać połączenie?
  • Jak zminimalizować koszt przejazdu?
  • Jaka trasa będzie najszybsza?
27 Czerwiec 2014

Szukaj i rezerwuj

pon., 26 wrz 2022
wt., 27 wrz 2022
Potrzebna pomoc