Freightlink-Twój doradca Cargo

Promy dla firm konstrukcyjnych i dostawczych

Witamy w Centrum Wiedzy Freightlink, szczególnie w specjalnej sekcji dla tych, którzy pracują w branży konstrukcyjnej i wyposażenia sklepowego. Wiemy, że transport jest dla Ciebie ważną częścią wykonania zleconej pracy. Bycie na czas i na miejscu to dla Ciebie i Twoich klientów podstawa funkcjonowania. Spoczywa na Tobie odpowiedzialność dostarczenia ładunku na czas i od tego zależy powodzenie całego projektu – my to rozumiemy.

Jednak tutaj, w Freightlink, rozumiemy też, że transport zajmuje istotną część Twojego czasu, ale nie jest Twoim jedynym zajęciem. Dlatego zebraliśmy wszystkie potrzebne informacje o transporcie w jednym wygodnym miejscu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Dlaczego tak wiele firm konstrukcyjnych i dostawczych rezerwuje promy z Freightlink?

Freightlink spędził ostatnie 10 lat umacniając swoją pozycję jako ekspert w rezerwacji promów towarowych w całej Europie. Nasza reputacja w Twojej branży była budowana latami na uznaniu tego, co robisz i pomaganiu Ci w szybkim i terminowym transporcie. Zdajemy sobie sprawę, że Twoje rezerwacje promowe są małą, ale istotną częścią tego, gdzie chcesz być i kiedy chcesz tam być. Wspieramy Ciebie, Twoją firmę i Twoich klientów, oferując fachowe doradztwo oraz usługi wysokiej jakości budowane w oparciu o nasze doświadczenia i rozumienie tego, co robisz.

Nasz zespół obsługi klienta pomaga w każdym typie przepraw promowych, do różnych miejsc w Europie. Pracowaliśmy wielokrotnie z firmami z branży konstrukcyjnej i dostawczej – zarówno tymi dużymi, jak i jednoosobowymi, dlatego znamy Twoje potrzeby. Możemy ci pomóc zarówno przy transporcie pilnym i planowanym wiele miesięcy wcześniej, regularnym i jednorazowym.

biały van reprezentujących mały kuriera potencjalnie dla ruchu towarowego

27 Czerwiec 2014

Szukaj i rezerwuj

śr., 28 wrz 2022
czw., 29 wrz 2022
Potrzebna pomoc