Promy dla branży ewentowej i administracyjnej

Promy dla branży ewentowej i administracyjnej

Wewnątrz tej silnej pozycji ekonomicznej tętni życie, w którym przemysł ewentowy oraz rozrywka odgrywają kluczową rolę. Firmy przewozowe polegają na kluczu organizacji logistyki i transportu drogowego oraz promowego wspierając jego wzrost i rozwój.Mimo problemów wewnętrznych Wielka Brytania pozostaje jedną z najbardziej zglobalizowanych gospodarek na świecie.Jej sektor usług jest dominującym sektorem gospodarki przyczyniając się do około 77,8% PKB w 2014 roku. Na płaszczyźnie kultury, muzyka, nauka,brytyjska technologia,sport,kino,teatr,sztuka,media i telewizja oraz architektura są globalnie wpływowe,naśladowane,kopiowane oraz nabywane. Komentatorzy i ekonomiści z dziedziny kultury nazywają Londyn kulturalną stolicą świata. Przez większość historii Wielka Brytania była głównym innowatorem i eksporterem muzyki i dźwięku co przyczyniło się w dużym stopniu do planowania wydarzeń oraz eksportu, co z kolei przyczyniło się do sukcesu w sektorze usług. Brytyjska muzyka nowoczesna różnych gatunków: punk rock, pop, electro i więcej są bardzo popularne na poziomie globalnym.

Co to wszystko ma wspólnego z rezerwacją promów towarowych na imprezy? W skrócie- bardzo dużo. Niezależnie od tego czy jesteście państwo firmą transportową czy też pocztą kurierską -sukces brytyjskich usług kulturalnych pozwala własny biznes rozszerzać i rozwijać. Wielka Brytania jako marka kulturowa rośnie , co zapewnia zapotrzebowanie na export oraz import.
Ale, jakie wydarzenia i czy są jakieś szczególne wymagania do transportu w branży eventów?
Muzyka i koncerty

Jak już wyżej opisaliśmy Wielka Brytania uderza powyżej swojej wagi w branżę muzyczną, posiada spójnych wykonawców i muzyków na trasach koncertowych w Europie przez cały rok. W Wielkiej Brytanii istnieje wielu profesjonalnych firm transportowych i logistycznych, które mogą pomóc przy wyborze tras, zaplanowaniu imprez, prechowywaniu instrumentów, elementów kruchych, niebezpiecznych itp.
Nieważne czy jesteś członikem zespołu zarządzającego wycieczkami lub bezpośrednim kurierem transportu sprzętu na koncerty,koniecznością jest dokładne zaplanowanie docelowej trasy. Niezmiernie ważnym jest by pamiętać o tym, że istnieją różnice w prawie drogowym w poszczególnych krajach europy, które należy uwzględnić podczas planowania eventów- każdy kraj posiada inne przepisy, które mogą państwo znaleźć w naszych przewodnikach po krajach unii europejskiej.

Korporacje i Imprezy kulturowe

Dla promocji produktów, wydarzeń, projektów objazdowych,wystaw,imprez charytatywnych,konferencji firmowych Europa to pożądane miejsce.
Dla gospodarzy światowych organizacji pozarządowych oraz targów i Expo .

Jak już wcześniej opisaliśmy Londyn jest również kluczowym globalnym centrum finansowym i kulturalnym, przyciąga utalentowanych ludzi oraz biznesy w skali globalnej.

Najważniejsze europejskie eventy to Festiwal w Wenecji, Dzień Świętego Patryka,wyścigi konne Royal Ascot, a po więcej informacji na temat eventów przejdź do strony www.eubisness.com

Film, Telewizja , Teatr

Wielka Brytania jest światowym liderem na rynku wiadomości i mediów -BBC,Sky News, Al-Jazeera posiadają biura, które znajdują się w Londynie . BBC jest również głównym producentem filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych w całej europie.Zatem firmy transportowe mają ogromne zapotrzebowanie na sprzęt do produkcji, światła, nagłośnienie, kostiumy, rekwizyty i inne.
Scena londyńskiego teatru przyciąga miliony turystów rocznie. Musical Andrew'a Lloyda Webbera zdominował londyńską dzielnicę West End w ciagu ostatnich 30 lat, wiele razy grany również za granicą, gdzie ponownie zapewnia ogromne możliwości dla branży Cargo.

Czas często przyczynia się do zmian kosztów oraz marży produktów, ale nie zawsze najkrótsza droga jest tą najlepszą i najbardziej opłacalną. Jeśli transportujesz ładunki niebezpieczne, elementy specjalistyczne, niezwykłe, antyki, dzieła sztuki możesz zawsze wybrać bezpośrednią przeprawę zamiast podróżowania przez francję czy holandię .

Wydarzenia sportowe na żywo

Sporty motorowe, golf, krrykiet,lekkoatletyka, pływanie i wiele innych wpływa na zapotrzebowanie cargo. Rozwój sportu kobiet szczególnie spowodował jego wzrost na przykład Puchar Świata w piłce kobiet na Cyprze. Inne częste wydarzenia obejmują Europejski Grand Prix wraz z innymi sportami samochodowymi.

Jeśli szukasz poszczególnych tras lub operatorów możesz ich znaleźć na naszej interaktywnej mapie, która pokazuje wszystkie dostępne przeprawy:

freightlink.pl/map.php

27 Maj 2015

Szukaj i rezerwuj

pt., 30 wrz 2022
sob., 1 paź 2022
Potrzebna pomoc