Promy dla branży eventowej

Witamy w sekcji Centrum Wiedzy Freightlink przygotowanej dla tych, którzy pracują w branży eventów, szkoleń, wystaw i rozrywki. Wiemy, że transport jest niezbędną częścią Twoich obowiązków – przewozisz materiały wystawiennicze, sprzęt elektroniczny na wystawę lub na scenę lub oświetlenie na koncert. Rozumiemy, że czas to pieniądz i Twoja praca polega na terminowości.

Jednak tutaj we Freightlink wiemy także, że transportowanie nie jest Twoim podstawowym zajęciem, i że masz na głowie dużo ważniejszych spraw.Dlatego rozumiemy, że możesz mieć wiele pytań dotyczących promów towarowych. Dlatego właśnie zebraliśmy wszystkie ważne informacje w jednym miejscu.

Dlaczego tak wiele firm przygotowujących szkolenia i eventy zaufało firmie Freightlink?

Freightlink przez ostatnie 10 lat budował swoją reputację jako eksperta w branży europejskich przepraw promowych. Jesteśmy doceniani, ponieważ rozumiemy, że prom cargo jest częścią szerszego łańcucha logistycznego, aby przewieźć niezbędne dla Ciebie wyposażenie. Wspieramy Twój biznes oferując Ci szczere doradztwo oparte na naszym doświadczeniu oraz rozumieniu, czym się zajmujesz.

Nasz dział obsługi klienta pracuje przy transporcie dla wystaw i eventów każdego rozmiaru i rodzaju. Mamy doświadczenie w projektach specjalnych w całej Europie, od małych produkcji teatralnych po międzynarodowe targi i koncerty najbardziej znanych gwiazd na świecie. Wiemy, że w grę wchodzi Twoja reputacja, dlatego zadbamy za Ciebie o każdy szczegół, jeśli chodzi o nagłą sprawę lub o przeprawę promową planowaną z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

27 Czerwiec 2014

Szukaj i rezerwuj

pon., 26 wrz 2022
wt., 27 wrz 2022
Potrzebna pomoc