Ostrzeżenie

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
Freightlink Sponsoruje Klub Żeglarski

Freightlink Sponsorem Klubu Żeglarskiego

Może już wiesz, że Freightlink jest darczyńcą Hollybank Trust- organizacji charytatywnej, która zajmuje się niesieniem pomocy dzieciom i dorosłym z utrudnieniami w nauce, wspierając ich w codziennym życiu. Mark Stephens, Director Freightlink opowiada o związku firmy z organizacją charytatywną Hollybank oraz klubem żeglarskim Otley Sailing Club.

"Wsparcie zapewnia szereg istotnych działań, które koncentrują się wokół programów fizycznych, umysłowych, medycznych i edukacyjnych. Każde dziecko czy dorosły ma inne specyficzne potrzeby. Jednakże w ciągu tygodnia grupa osób z Hollybank odwiedza klub żeglarski Otley Sailing Club (OSC) blisko Leeds. OSC jest klubem non-profit, a swój oficjalny status organizacji charytatywnej otrzymał pod koniec 2015 roku. Gdy kilka lat temu mój tata przeszedł na emeryturę zdecydował dołączyć do klubu jako wolontariusz. Stał się starszym instruktorem i pracuje charytatywnie 4 dni w tygodniu.

2 lata temu ja i moja mama zdecydowaliśmy się wesprzeć fundację organizując zbiórkę pieniędzy. Zebraliśmy potrzebne fundusze poprzez skok z samolotu (tak ja, uwierzcie lub nie !). Dzięki temu, że skoczyliśmy zebraliśmy wystarczającą ilość pieniędzy aby zakupić specjalną łódkę nazwaną "Freefall", jedną z tych specjalnie zaprojektowanych aby nie mogły się wywrócić. Co tydzień te łodki wykorzystywane są przez fundację Hollybank, a także rosnącą wciąż liczbę szkół specjalnie przystosowanych do nauczania dzieci i młodzieży z trudnościami w nauce na różnych poziomach.

Na koniec poprzedniego roku program BBC Sport Get Inspired opublikował wideo, w którym zawarty jest nasz klub żeglarski. Kliknij by wyświetlić. Goz Ugochukwu opublikował w grudniu artykuł, w którym opisuje próby żeglowania (Trudniejsze niż Ci się wydaje!). Możesz zobaczyć "Frefall" w akcji, a nasze logo Freightlink znajdziesz na maszcie łódki na jeziorze! Zobacz czy jesteś w stanie dostrzec spaniela mojego taty!

Freightlink z dumą wspiera fundację Hollybank, to coś co zamierzamy kontynuować poprzez 2016 rok i dłużej."

Mark Stephens

18 Styczeń 2016

Szukaj i rezerwuj

śr., 10 sie 2022
czw., 11 sie 2022
Potrzebna pomoc