Freightlink Partnerem Buckinghamshire New University

Na początku lutego Nick Hitchcock student Biznesu Międzynarodowego na Buckinghamshire New University odwiedził nas we Freightlink. Nick marzy o pracy w Logistyce & Transporcie.

Nick spędził z nami czas, po kolei poznając pracę każdego. Zaczynając od Sprzedaży, poprzez Marketing, Księgowość, Obsługę Klienta, kończąc na Freightlink Reload. Nick pisze w tej chwili pracę zastanawiając się na tym jaki wpływ ma Brexit na brytyjskie firmy transportowe. Możesz zapoznać się z artykułami na temat Brexitu tutaj.

photo of nick from buckingham universityManager ds. Marketingu, Daniel Hollingworth, powiedział:

„Jako były student Buckinghamshire New University ogromnie się cieszę, że Nick, obecny student odwiedził nas we Freightlink. Dzięki temu poznał on transport i logistykę z troszeczkę innej strony. Mamy nadzieję, że Nick zrealizuje wszystkie zamierzone cele i odniesie sukces jako spedytor.”

Nick skomentował:

„Jestem ogromnie wdzięczny, że Freightlink dał mi możliwość zdobycia cennych informacji z dziedziny logistyki. Wybrałem rozległy temat na moją pracę dlatego też doceniam zaangażowanie i zrozumienie we Freightlink.”

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Freightlink skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na daniel@freightlink.co.uk

13 Luty 2017

Szukaj i rezerwuj

pt., 12 sie 2022
sob., 13 sie 2022
Potrzebna pomoc