Ostrzeżenie

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
operator kolejowy eurotunnel

EUROTUNNEL – OPERATOR KOLEJOWO TOWAROWY GODNY PODZIWU

Ostatni rok był dla wszystkich – kierowców, operatorów promowych, agentów sprzedaży biletów promowych rokiem pełnym wyzwań. Sytuacja w Calais dała się odczuć każdemu z branży TSL.

Nielegalni imigranci, niekończące się korki na autostradach oraz w pobliżu portów, a także czasy oczekiwania przed odprawą, dłuższe niejednokrotnie niż całkowity czas podróży. Nie wspominając o kierowcach i ich walce o ładunek, który często ulegał zniszczeniom czy kradzieżom spowodowanym aktywnością nielegalnych emigrantów.

Reasumując było ciężko, nie nadążaliśmy nad odbieraniem telefonów, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło…

Operator kolejowy na kanale La-Manche ma powody do zadowolenia. Według danych opublikowanych 21 stycznia 2016 roku Eurotunnel przewiózł rekordową liczbę ciężarówek. A wyniosła ona 1 483 741, biorąc pod uwagę przeprawy w obie strony między Folkestone ( Kent) a Calais.

Poprzedni rekord miał miejsce w 2012 roku podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Eurotunnel poinformował prasę, że najwięcej przepraw zarezerwowano na tydzień przed zakończeniem roku. Operator przyznaje, że jest to dowód na zaufanie jakim obdarzony jest przez kierowców oraz dzięki obsłudze klienta, która wypełnia sumiennie swe obowiązki 364 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Inwestycja, która miała miejsce w połowie października okazała się być niezwykle efektywnym przedsięwzięciem – mówi rzecznik prasowy spółki Eurotunnel.

Oprócz tego zapotrzebowanie na rynku cargo wciąż rośnie, a dzięki trzem nowym pociągom Eurotunnel ma przed sobą świetne perspektywy na przyszłość.

Źródło: Z mediów

25 Styczeń 2016

Szukaj i rezerwuj

śr., 10 sie 2022
czw., 11 sie 2022
Potrzebna pomoc