iveco tir na trasie w trakcie transportowania towarów

Dlaczego przewoźnicy powinni rezerwować z Freightlink?

Dlaczego warto rezerwować z Freightlink?

Usługi

Strategia działań Freightlink opiera się na znajomości wymagań każdego typu firmy przewozowej. Wiemy, że planiści firm transportowych zawsze cierpią na brak czasu. Dlatego staramy się pomóc. Jeden telefon do naszego zespołu obsługi klienta jest w stanie pomóc znaleźć wszystkie potrzebne informacje szybko i łatwo. Korzystanie z usług jednego dostawcy na wielu trasach w całej Europie pomoże zaoszczędzić czas spędzony na poszukiwaniach. Bez względu na wielkość firmy czy doświadczenia, nasz zespół pracuje dla przewoźników takich jakTy. Wielu klientów rezerwujez nami promy, ponieważ przyświeca nam jeden jasny cel: niezrównany poziom obsługi klienta, niezależnie od częstotliwości twojej podróży.

Strona internetowa

Rezerwacje promowe nie powinny być trudne. Stąd powstał pomysł naszej strony internetowej. Wszystko po to, aby Ci pomóc. Opcja "Track and Trace" pozwala śledzić podróż kierowcy, a bezpłatna usługa SMS - wysłać potwierdzenie rezerwacji prosto na komórkę. Możesz również użyć opcji "Zapisane trasy" lub "Zapisane pojazdy" przyspieszając proces rezerwacji dzięki ustawieniom zachowanych preferencji, z których najczęściej korzystasz.

Cena

Freightlink udostępnia Ci najlepsze ceny na każdej trasie, przez 365 dni w roku. Ceny połączeń promowych cargo są zazwyczaj ustalane na cały rok i nie wahają się w zależności od pór roku. Oznacza to, że zawsze wiesz, jakich spodziewać się kosztów i ułatwi ci to planowanie relacji handlowych z klientami. Nasze najlepsze ceny obowiązują na wszystkich trasach. Nie musisz zobowiązać się do żadnej ilości dokonanych rezerwacji promowych. Freightlink nie pobiera żadnych opłat za zmiany w rezerwacjach. Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru promu. Wiemy, że w transporcie wszystko dzieje się bardzo szybko i Twoje wymagania promowe mogą się szybko zmienić. Na przykład, kierowca może mieć problem z pojazdem lub utknąć w korku i trzeba złapać późniejszy prom. Freightlink szybko reaguje na problemy i nie pobiera z tego tytułu dodatkowych opłat.

Sieć połączeń promowych

Niektórzy przewoźnicy dokonują rezerwacji promowych tylko na jednej trasie, inni korzystają z opcji wielu różnych tras promowych. Nasza rozwinięta sieć połączeń sprawia, że znajdziesz najbardziej odpowiednie trasy, do miejsc w całej Europie. Możemy się pochwalić dużą elastycznością naszych tras, dzięki czemu można podróżować na jednej trasie z jednym armatorem, a w drodze powrotnej wybrać inną trasę z alternatywnym armatorem – jeżeli to bardziej ci odpowiada. Wystarczy wykonać jeden telefon aby zarezerwować kilka promów do takich krajówjak Szwecja, Wielka Brytania czy Malta.

Jestem przewoźnikiem, jak mam otworzyć konto, aby zapłacić za swoje rezerwacje promowe?

Firmy transportowe regularnie korzystające z promów cargo zapraszamy do otwarcia kont kredytowych z 7, 14 lub 30- dniowym terminem spłat, z zastrzeżeniem zatwierdzenia konta kredytowego przez dział finansowy.

Wystarczy porozmawiać z działem sprzedaży w celu omówienia indywidualnych wymagań. Jeżeli jednak Twoje wymagania promowe ograniczają się do nieregularnych rezerwacji, wówczas polecamy rezerwacje preferowane przez wielu naszych klientów – z otwartym kontem gotówkowym, płacąc systemem DotPay, umożliwiającym elektroniczne przelewy bankowe. Jest to dobra oferta dla firm każdej wielkości, bo można rezerwować dokładnie wtedy kiedy jest to wymagane. Po otwarciu konta w Internecie, otrzymasz bezpieczny login i hasło, dzięki czemu będą możliwe rezerwacje online za pośrednictwem standardowej oraz mobilnej wersji strony. Alternatywnie, nasz zespół obsługi klienta będzie w stanie wysłać Ci link do dokonania płatności przed dokonaniem rezerwacji.

11/08/2014

Szukaj i rezerwuj

pon., 26 wrz 2022
wt., 27 wrz 2022
Potrzebna pomoc