biały bus/van przedstawiający firmę kurierską

Dlaczego kurierzy powinni rezerwować z Freightlink?

Dlaczego warto rezerwować z Freightlink?

Obsługa
Opieramy się na pracy na najwyższym poziomie i spełnianiu najwyższych wymagań każdego typu firmy. Nasz zespół zrobi wszystko, aby ci pomóc, niezależnie od wielkości firmy czy poziomu doświadczenia. Powodem, dla którego dokonujemy dziesiątki tysięcy rezerwacji promowych rocznie jest nasza skuteczność w dostarczaniu ponadprzeciętnego poziomu obsługi klienta, niezależnie od tego, czy podróżujesz raz dziennie czy też raz w roku.
Cena
Jesteśmy dumni z utrzymywania niskich cen na każdej trasie, przez cały rok. To oznacza, że nasze ceny są najkorzystniejsze nie tylko poza sezonem, kiedy firmy chcą pozyskać klientów, ale 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nie musisz się zobowiązywać do żadnej ilości dokonywanych przepraw, aby uzyskać nasze najlepsze ceny. Odnosi się to do naszej pełnej oferty tras promowych.
Sieć
Nasza rozbudowana sieć połączeń promowych cargo oznacza, że ​​możesz znaleźć trasy odpowiadające Twoim potrzebom. Możesz podróżować na jednej trasie z jednym operatorem promowym i wrócić na innej trasie z innym operatorem, jeśli to dla Ciebie najlepsza opcja. Wystarczy wykonać tylko jeden telefon, aby zarezerwować kilka promów do miejsc takich jak Szwecja, Finlandia, Wielka Brytania czy Grecja.
Strona www
Rezerwacje przepraw promowych nie powinny być trudne, dlatego nasza strona internetowa została zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwić Ci dokonywanie rezerwacji. Wiemy, że niekoniecznie dokonujesz wielu rezerwacji. Staraliśmy się stworzyć tak prosty system, jak to tylko możliwe, aby dostępne były ceny, dokonanie rezerwacji, a oprócz tego również dodatkowe przydatne informacje. Inwestycje w IT są dla nas bardzo ważne, bo pozwalają na u​​możliwienie dokonywania rezerwacji na stronie internetowej poza standardowymi godzinami pracy biura i otrzymanie potwierdzenia rezerwacji na adres e-mail w przeciągu kilku minut na najpopularniejszych trasach.
Muszę zaplanować tygodnie i miesiące z góry, jak możecie mi pomóc?
Możemy pomóc we wszystkich etapach procesu planowania transportu. Wiemy, że masz dużo innych rzeczy na głowie, dlatego możemy zdjąć z Ciebie ten obowiązek i pomóc w rezerwacji promu. Nawet jeśli chcesz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, zapewnimy Ci spokój, wysyłając potwierdzenie rezerwacji online w najbliższym możliwym terminie. A jeśli nie wiesz, jaki pojazd masz zamiar wysłać, to też się nie przejmuj. Nie pobieramy żadnych opłat za zmiany w rezerwacji, dzięki czemu można szybko i łatwo dokonać zmian z naszym działem obsługi klienta.
Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, ale nie mamy regularnych wymagań promowych
To dobrze. Pomagamy setkom klientów, którzy korzystają z przepraw promowych sporadycznie. Nie wymagamy od klientów żadnej konkretnej ilości zamówień, a możliwość dokonywania płatności online przy pomocy systemu bezpiecznych przelewów internetowych DotPay gwarantuje całkowitą kontrolę procesu planowania.
Czy konto gotówkowe jest dla mnie najlepszą opcją?
Zdecydowana większość naszych klientów woli opcję przelewów internetowych, które umożliwia system DotPay. Od klientów rozliczających się online nie wymagamy konkretnej ilości rezerwacji, a to oznacza, że możesz zarezerwować to, czego potrzebujesz, gdy tego potrzebujesz. Nasz system płatności DotPay jest bardzo bezpieczny a wszystkie dane transakcji są widoczne tylko dla Ciebie jako płatnika oraz Twojego banku. Nie mamy dostępu do prywatnych danych konta bankowego klienta.
Po otwarciu konta gotówkowego możesz korzystać z bezpiecznych danych logowania, dzięki czemu możliwe jest rezerwowanie online również za pośrednictwem wersji mobilnej naszej strony.
08 Sierpień 2014

Szukaj i rezerwuj

pon., 26 wrz 2022
wt., 27 wrz 2022
Potrzebna pomoc