obrazek kierowcy busa w czasie transportu

Dlaczego firmy powinny korzystać z usług Freightlink?

Dlaczego warto rezerwować z Freightlink?

Obsługa

Freightlink pracuje w oparciu o zasady spełniające najwyższe wymagania każdego klienta. Nasz zespół zrobi wszystko, aby ci pomóc, niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, reprezentujesz małą firmę czy dużą korporację. Wykonujemy dziesiątki tysięcy rezerwacji promowych rocznie, ponieważ zapewniamy najwyższy poziom obsługi klienta, niezależnie od tego czy podróżujesz raz dziennie, czy też raz w roku oraz czy flota ogranicza się do jednego busa, czy też kilku tysięcy ciężarówek.

Cena

Jesteśmy dumni z cen, jakie udostępniamy naszym klientom przez 365 dni w roku. Nie wymagamy deklaracji konkretnej ilości rezerwowanych przepraw, aby mieć dostęp do najlepszych cen na wszystkich trasach.

Sieć

Nasza bogata sieć tras promowych oznacza, że ​​możliwe jest znalezienie najbardziej odpowiedniego rozwiązania, w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Możesz podróżować na jednej trasie z jednym operatorem promowym, wrócić natomiast alternatywną trasą z innym operatorem. Wystarczy wykonać tylko jeden telefon, aby zarezerwować kilka promów do miejsc takich, jak Finlandia, Wielka Brytania czy Grecja.

Strona internetowa

Rezerwacja przepraw promowych nie powinna być trudna. Dlatego powstał projekt strony internetowej. Wszystko po to, aby Ci pomóc. Wiemy, że nie zawsze potrzebujesz wielu rezerwacji. Staraliśmy się stworzyć możliwie prosty system, ułatwiający zarówno poznanie ceny, dokonanie rezerwacji, jak również zagwarantowanie łatwego dostępu do dodatkowych informacji. Nasze inwestycje w IT oznaczają, że ​​można dokonać rezerwacji na stronie internetowej, a także w wersji zooptymalizowanej do wszelkich urządzeń takich jak smartfon, tablet czy telefon starszej generacji poza godzinami pracy biura i otrzymać potwierdzenie e-mailem w ciągu kilku minut.

Muszę wcześniej zaplanować transport na kolejne tygodnie i miesiące, jak możecie mi pomóc?

Freightlink może pomóc na wszystkich etapach procesu planowania. Wiemy, że masz dużo innych rzeczy na głowie, dlatego chcemy doradzić w wyborze najlepszej opcji rezerwacji promowej. Nawet jeśli chcesz zarezerwować z wyprzedzeniem, możemy się tym zająć, wysyłając Ci potwierdzenie rezerwacji online dostępnej w najbliższym możliwym terminie. A jeśli nie wiesz, jaki pojazd masz zamiar wysłać, to także nie problem. Nie pobieramy żadnych opłat za zmiany w rezerwacji, dzięki czemu można szybko i łatwo zmienić rejestrację pojazdu czy datę podróży poprzez kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, ale nie mamy regularnych wymagań promowych.

Freightlink pomaga setkom klientów, którzy korzystają z przepraw promowych bardzo rzadko, na przykład tylko raz w roku. Nie wymagamy od klientów konkretnej ilości zamówień, a opcje płatności przelewem czy kartą pozwalają dokonać rezerwacji do miejsca, do którego potrzebujesz dotrzeć, w sytuacji gdy tego potrzebujesz.

Czy konto gotówkowe to dla mnie najlepsza opcja?

Konto gotówkowe z systemem płatności DotPay to najczęstszy wybór pośród naszych klientów. Ta opcja pozwala na bezpieczny transfer pieniędzy poprzez logowanie na naszej stronie. Jest to dobra oferta dla firm każdej wielkości, ponieważ można rezerwować dokładnie wtedy, gdy jest taka potrzeba. Po otwarciu konta online, generowany jest bezpieczny login i hasło, dzięki czemu możliwe jest okonywanie rezerwacji równiez za pośrednictwem naszej zooptymalizowanej wersji strony internetowej, przy użyciu komórki czy tableta. Nasz zespół obsługi klienta może również wysłać link do dokonania płatności DotPay przed dokonaniem rezerwacji.

11 Sierpień 2014

Szukaj i rezerwuj

pon., 26 wrz 2022
wt., 27 wrz 2022
Potrzebna pomoc